ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
TAsnלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 10/10/2006 · הודעות: 892 ·

הודעה פורסם: 10/11/2009 - 17:56
נושא ההודעה: נעשה לשועל האש עוול ב the marker

כבר עברנו את זה, שהעיתונאים הם biased (ההודעה שלי על הכתבה על windows 7 ב the marker), אבל כאן הם הגזימו ופשוט הביאו מידע *שגוי*.
http://it.themarker.com/tmit/article/8725
סתכלו על ההשוואת תכונות...

וכמובן הם גם הציגו את "בעיית התמיכה באתרים ישראלים" כמשהו שקורה באשמת השועל ולא דיברו על סטנדרטים (http://it.themarker.com/tmit/article/8726).

תומר כהן: אולי שווה לפנות לעורך בדרישה לפרסום הודעת תיקון? (כמו שנהוג כאשר מתפרסמות שגיאות בכתבות)

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 10/11/2009 - 22:16
נושא ההודעה:

מעניין באמת מהיכן הטבלה הזו.
זיהיתי שם 4 טעויות (רק בטבלה, בלי לקרוא את הכתבה בכלל) וזה אם לא נחשב שהסעיף "זיהוי תוכנות זדוניות" לא ברור בעליל.

אני חייב לציין, שסימון ספארי כ"קוד פתוח" הוא הטעות החביבה בעיניי.

--לב

חזרה לתוכן הדיון
רם אוןאורח · ·

הודעה פורסם: 10/11/2009 - 22:47
נושא ההודעה: עיתונאים מפרסמים מה שמספקים להם

רוב העיתונאים הם לא אנשים מעמיקים. הם מורחים קצת חומר מכאן, מערבבים קצת משם וזורקים לאתר. מה שכדאי לעשות (מלבד לבכות על העוול) זה לכתוב להם מייל ולספק להם מידע אחר. ומדי פעם לפנות אליהם עם מידע, ועוד מידע. זה לא שהם נגד השוא"ש, הם פשוט לא מבינים בזה מספיק.

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 10/11/2009 - 23:46
נושא ההודעה:

שלא לדבר על כך שלפיירפוקס יש הגנה מפני phishing וכרום הוא לא דפדפן קוד פתוח.

כמו כן קשה ליצור קשר כשלא מצויינת כתובת הדוא"ל של הכתבים (מסריקה מהירה).

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/11/2009 - 17:19
נושא ההודעה:

mksoft :
שלא לדבר על כך שלפיירפוקס יש הגנה מפני phishing וכרום הוא לא דפדפן קוד פתוח.

כרום הוא סמי-קוד פתוח לדעתי:
כל מה שבערך לגיטימי שוחרר תחת קוד פתוח (הכוונה כל מה שלא מרגל)
והגרסה עם רכיבי הריגול שוחררה בקוד סגור.
אבל חוץ מהרישיון אין לו שום מאפיין של פרוייקט קוד פתוח - אין שום פיתוח קהילתי. הכל נעשה ע"י המפתחים של גוגל.

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 11/11/2009 - 17:26
נושא ההודעה:

אין דבר כזה חצי הריון. ברגע שהקוד סגור לא ניתן לדעת מה יש שם.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/11/2009 - 17:32
נושא ההודעה:

כמה זמן אתם חושבים שפיירפוקס ישאר רלוונטי (מעל אחוז מסויים של משתמשים), ברגע שגוגל תסגור את הברז? (ב2011, להזכירם..).

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/11/2009 - 17:39
נושא ההודעה:

קראתי את כל שלושת הכתבות.
אחת היתה אמורה ליהיות כתבת מידע - ונתנה מידע שגוי.
האחרות היו אמורות ליהיות כתבות דיעה - ונתנו דיעה שמבוססת על בורות: ברור שבאינטרנט קפה בחו"ל אין שום סיבה להתקין תמיכה בעברית או גופנים שתומכים בעברית, ולכן הוא נתקל בבעייה. או שאולי זה בגלל שגם היום וגם בעבר התמיכה של האתרים העבריים בשועל ובדפדפנים אחרים לוקה בחסר - בגלל שהם לא כותבים לפי סטנדרט אלא לפי דה-פקטו לשעבר של MS (בזמן האחרון זה משתפר לאט לאט). לכתוב בצורה כזאת אתר זה כמו להחליט פתאום שכל שקעי הטלפון והחשמל בבית שלי יהיו אמריקאים או שאני אחליט לנהוג במכונית בלי כריות אוויר, אבל עם בלונים במקום - זה יעבוד (בקושי), אבל זה לא תקני! יש סיבה לתקנים. וכמו שאני מחויב בחוק לשים דווקא שקעים ישראליים בבית, לנהוג במכונית שלא מזהמת את האוויר יותר מרמה מסוימת וכו', כך אני מחויב לכתוב אתר תקני.
נכון שזה לא מעוגן בחוק, ושאי אפשר לאכוף את זה, וגם לא ממש חוקי לחוקק את זה (לדעתי) - אבל בסופו של דבר אנשים יצביעו ברגליים. גם אם כרום ישלוט, גם הוא לא IE, וגם הוא לא תומך בסטנדרט הדה-פקטו לשעבר (שהוא כל כך גרוע עד שלקרוא לו ככה מבייש את המילה סטנדרט) של מייקרוסופט. והתמיכה של כרום באתרים ישראליים גם לא משהו.

אבל מה אתם מצפים מאתרי החדשות? יושר או כנות אתם לא תמצאו שם. וגם מידע נכון זה דבר נדיר במקום הזה.

אחד המשפטים שעיצבנו אותי בכתבה היה המשפט הזה "אז השיקה גוגל את גרסת 2 של כרום ופיירפוקס השיקה גרסת בטא חדשה (3.6) שמיועדות לפתור את הבעיות של הגרסאות הקודמות"
למרות שהוא נכון לחלוטין, הוא מציג את פיירפוקס כדפדפן בעייתי ועלוב. כל גרסה חדשה של תוכנה נועדה בסופו של דבר לפתור בעיות בגרסה הקודמת - אבל כשמציגים את זה בצורה הזאת זה פשוט נורא.

עכשיו פשוט תקחו את כל המידע הזה, עוד כמה פסקאות מW3C ווויקיפדיה, ויש לכם אימייל לשלוח להם. אולי תומר (או כל רב-שועל אחר) יכול לכתוב כתבת דיעה משלו ולשלוח להם.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 11/11/2009 - 17:49
נושא ההודעה:

זה בדיוק מה שאני אומר, אולי צריך לשלוח להם מייל (mksoft-אני גם חיפשתי ולא מצאתי) או לפחות לפניות מערכת ולדרוש מודעה של תיקון עובדות (כמו שנהוג לעשות בטעויות). לא הגיוני?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/11/2009 - 18:04
נושא ההודעה:

TAsn :
זה בדיוק מה שאני אומר, אולי צריך לשלוח להם מייל (mksoft-אני גם חיפשתי ולא מצאתי) או לפחות לפניות מערכת ולדרוש מודעה של תיקון עובדות (כמו שנהוג לעשות בטעויות). לא הגיוני?

מסתבר שאת הטבלה הם הסירו בעקבות הפוסט של תומר בנושא.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 11/11/2009 - 18:07
נושא ההודעה:

Anonymous :
TAsn :

מסתבר שאת הטבלה הם הסירו בעקבות הפוסט של תומר בנושא.

התקדמות, אבל העוול כבר נעשה, רוב הקוראים קראו כבר את הכתבה בעיתון\באינטרנט.
הם צריכים לפרסם הודעה, לדעתי.

חזרה לתוכן הדיון
תומרלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 31/05/2004 · הודעות: 311 · מיקום: חיפה, ישראל

הודעה פורסם: 11/11/2009 - 18:13
נושא ההודעה: Re: נעשה לשועל האש עוול ב the marker

TAsn :
תומר כהן: אולי שווה לפנות לעורך בדרישה לפרסום הודעת תיקון? (כמו שנהוג כאשר מתפרסמות שגיאות בכתבות)
אני לא מבין, השאלה הייתה מופנת אלי, או לחלל האוויר?

אני מעוניין בסריקה של העיתון מאתמול, בשביל לוודא שהטבלה הוסרה גם משם. מישהו יכול לסייע?

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 11/11/2009 - 18:20
נושא ההודעה:

mksoft :
תודות לטוויטר, אנשי מערכת דה מרקר היו מיודעים לנושא עוד לפני שהעלתי את הפוסט שלי. התגובות שלהם לפני ואחרי גם מספקות לנו הוכחה שהם קראו את הפידבק שלנו.

אתם יכולים להירגע, אף־אחד לא באמת מתייחס לאתרים האלה, וזה שהופיע אתמול בעיתון לוגו ענק של פיירפוקס באחד מעמודי האמצע עשתה עבודה יותר טובה מכל התוכן שהם שילבו לצד הלוגו.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 11/11/2009 - 18:24

תומר :
TAsn :

אני מעוניין בסריקה של העיתון מאתמול, בשביל לוודא שהטבלה הוסרה גם משם. מישהו יכול לסייע?

אהה?! איך הטבלה תוסר מעיתון אחרי שהוא כבר הודפס?!
וההודעה הזו היתה בהנחה שהפוסט הזה יגיע גם לזרועותיך, צדקתי, לא?

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 11/11/2009 - 18:26
נושא ההודעה:

תומר :
mksoft :
תודות לטוויטר, אנשי מערכת דה מרקר היו מיודעים לנושא עוד לפני שהעלתי את הפוסט שלי. התגובות שלהם לפני ואחרי גם מספקות לנו הוכחה שהם קראו את הפידבק שלנו.

אתם יכולים להירגע, אף־אחד לא באמת מתייחס לאתרים האלה, וזה שהופיע אתמול בעיתון לוגו ענק של פיירפוקס באחד מעמודי האמצע עשתה עבודה יותר טובה מכל התוכן שהם שילבו לצד הלוגו.

קשה לי להאמין... אתה באמת צריך לראות את הסריקה של העיתון.
היה לוגו גדול, ואז מתחתיו היה Xים מתחת לכל העמודות של FF ו V ליד השאר. בצד למעלה הייתה כתבה גדולה שמדברת על כך שכרום זה העתיד ופיירפוקס ימות Smile או בקיצור, לא מחמיא.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/11/2009 - 18:32

תומר :
TAsn :

חפש עוד שנתיים בארכיון של הספרייה הציבורית באיזור מגוריך או משהו Smile
בנתיים אני ממליץ שתנסח כתבת תגובה מקיפה לכל הטענות שהועלו שם, עם מידע מדויק וכמה שיותר ניטרלי (אני יודע שאתה בטוח תנטה לטובת השועל, אבל תנסה לא להסתיר או לסלף יותר מדי פרטים - לא ליהיות כמו אחד מהכתבים של דה-מרקר).
אני אגב מחכה לראות איך יסקרו את 3.6 ואת 3.7 כשיצאו. אני מחכה בקוצר רוח לשיפורי המהירות ב3.6, אבל מ3.7 לא ממש איכפת לי כרגע (שיפור בערכות נושא לWindows לא מעניין אותי, אני משתמש בלינוקס), אלא אם הם יחליטו לעשות גם לנו - משתמשי לינוקס, טובה, ולתקן כמה בעיות מציקות במיוחד (לדוגמה הבעייה שפירפוקס תמיד מהיר יותר בחלונות).

אפשר גם להוסיף פיצ'רים יחודיים רק ללינוקס! אני חשבתי לדוגמה על שילוב של המערכת הלא ממש מוצלחת לחיפוש אוטומטי של תוספים עם מנהל החבילות (משהו בסגנון של מתקין החומרה האוטומטי של אובונטו, או מתקין הקודקים האוטומטי של פדורה), אני יודע שכל הפצה משתמשת במנהל חבילות אחר - אבל מוזילה יכולים לבנות API להתממשקות הזאת, ומפתחי ההפצות יעשו את כל השאר (יש מצב שמישהו ידווח על זה באג או יטרח לפתח משהו כזה? יכול לחסוך הרבה טרחה למשתמשים מתחילים).

TAsn :

אהה?! איך הטבלה תוסר מעיתון אחרי שהוא כבר הודפס?!
וההודעה הזו היתה בהנחה שהפוסט הזה יגיע גם לזרועותיך, צדקתי, לא?

זאת היתה בדיחה גמבון, ברור שהם לא יכולים להסיר את הטבלה מהעיתון - וסריקה מעיתון היא הוכחה טובה יותר שהטבלה אכן התפרסמה מאשר תמונה מהגרסה הדיגיטלית בכתבה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/11/2009 - 18:34
נושא ההודעה:

*תיקון
גמבון=כמובן.
מקלדת מטומטמת. זה מה שקורה כשאתה מקליד בלי לקרוא את מה שכתבת ומסתכל רק על המקלדת ולא על המסך. (אני לא טוב בהקלדה עיוורת, זה מבלבל אותי ומפריע בעין כי הידיים של זזות ממש מהר - אז אני קודם כותב אחר כך קורא)

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 11/11/2009 - 20:24
נושא ההודעה:

TAsn :
היה לוגו גדול, ואז מתחתיו היה Xים מתחת לכל העמודות של FF ו V ליד השאר. בצד למעלה הייתה כתבה גדולה שמדברת על כך שכרום זה העתיד ופיירפוקס ימות Smile או בקיצור, לא מחמיא.
הצלחתי לקלוט אתמול ברכבת בזווית העין מישהו מעיין בכתבה הזו, ולכן ידעתי להגיד שבגירסה המודפסת היה לוגו בגודל של רבע דף (אני די בטוח שהיה הלוגו הישן, כי הם לא מספיק מתקדמים בשביל להבין שהם אמורים להחליף את התמונה במאגר התמונות שלהם). כפי שנאמר לי מהכותבים (בטוויטר. אני יותר מידי משחק עם טוויטר לאחרונה), כל התוכן הועלה מהמהדורה המודפסת לאתר, כך שנשאר רק נושא העימוד והעיצוב ששונים בין המהדורה המודפסת למהדורה המקוונת.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 11/11/2009 - 20:24
נושא ההודעה:

Anonymous :
*תיקון
גמבון=כמובן.
מקלדת מטומטמת. זה מה שקורה כשאתה מקליד בלי לקרוא את מה שכתבת ומסתכל רק על המקלדת ולא על המסך. (אני לא טוב בהקלדה עיוורת, זה מבלבל אותי ומפריע בעין כי הידיים של זזות ממש מהר - אז אני קודם כותב אחר כך קורא)

ברור שזו היתה בדיחה. (או לפחות יכול להיות שהוא חשב שהעיתון יצא היום או משהו) either way היה שווה להתייחס לזה. Smile

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 11/11/2009 - 20:32

Anonymous :
בנתיים אני ממליץ שתנסח כתבת תגובה מקיפה לכל הטענות שהועלו שם, עם מידע מדויק וכמה שיותר ניטרלי (אני יודע שאתה בטוח תנטה לטובת השועל, אבל תנסה לא להסתיר או לסלף יותר מדי פרטים - לא ליהיות כמו אחד מהכתבים של דה-מרקר).
אני אגב מחכה לראות איך יסקרו את 3.6 ואת 3.7 כשיצאו. אני מחכה בקוצר רוח לשיפורי המהירות ב3.6, אבל מ3.7 לא ממש איכפת לי כרגע (שיפור בערכות נושא לWindows לא מעניין אותי, אני משתמש בלינוקס), אלא אם הם יחליטו לעשות גם לנו - משתמשי לינוקס, טובה, ולתקן כמה בעיות מציקות במיוחד (לדוגמה הבעייה שפירפוקס תמיד מהיר יותר בחלונות).

למה אתם כל הזמן מגיבים פה בתור אורחים, כל־כך קשה להזדהות באיזה כינוי קבוע ולדבוק בו?

אני לא יודע אם ביקרת בפוסט שהעלתי אצלי בנוגע לכתבה הזו או לא, אבל התייחסתי שם למאמר, ובמיוחד לטבלה שכללה לא מעט טעויות וסילופים. אני חושב שהם הבינו את הרמז, אבל קשה לי להאמין שהם לא יחזרו על הטעות הזו בעתיד. אגב, שמתי לב לתבנית מאד מעניינת לניפוח ידיעות על פיירפוקס שם - חצי מאמר מתייחס לנושא האקטואלי, והחצי השני מתייחס לתוספות, שפה הכותב לא צריך לעבוד הרבה ורק להסתכל על רשימת התוספות הפופולריות ולכתוב שני משפטים עליהן - ממש כמו הכתבות האלה שמביאות לקורא רשימות של אתרים מעניינים ומצפים ממנו להעתיק כתובות מהעיתון למחשב.

בנוגע לשיפור הממשק של פיירפוקס בלינוקס, אני מקווה שאתם יודעים עד כמה הנושא הזה חשוב לי, אלא שבמוזילה מעדיפים להתייחס פחות ללינוקס, הן מאחר ומדובר ב־"קהל שבוי", והן כתוצאה מחוסר שיתוף פעולה מצד הקהילה. אתם יכולים להיות בטוחים שאם יהיה משהו ייחודי שאפשר יהיה לעשות עם פיירפוקס בשילוב של לינוקס, ויהיה גם מי שיעזרו במימוש שלו - הוא ייכנס לדפדפן מהר מאד. הבעיה היא עושר הממשקים והתכונות בלינוקס שמקשות על מציאת האפיק האופטימלי להשקעה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/11/2009 - 20:46

תומר :
Anonymous :

למה אתם כל הזמן מגיבים פה בתור אורחים, כל־כך קשה להזדהות באיזה כינוי קבוע ולדבוק בו?

אני לא יודע אם ביקרת בפוסט שהעלתי אצלי בנוגע לכתבה הזו או לא, אבל התייחסתי שם למאמר, ובמיוחד לטבלה שכללה לא מעט טעויות וסילופים. אני חושב שהם הבינו את הרמז, אבל קשה לי להאמין שהם לא יחזרו על הטעות הזו בעתיד. אגב, שמתי לב לתבנית מאד מעניינת לניפוח ידיעות על פיירפוקס שם - חצי מאמר מתייחס לנושא האקטואלי, והחצי השני מתייחס לתוספות, שפה הכותב לא צריך לעבוד הרבה ורק להסתכל על רשימת התוספות הפופולריות ולכתוב שני משפטים עליהן - ממש כמו הכתבות האלה שמביאות לקורא רשימות של אתרים מעניינים ומצפים ממנו להעתיק כתובות מהעיתון למחשב.

בנוגע לשיפור הממשק של פיירפוקס בלינוקס, אני מקווה שאתם יודעים עד כמה הנושא הזה חשוב לי, אלא שבמוזילה מעדיפים להתייחס פחות ללינוקס, הן מאחר ומדובר ב־"קהל שבוי", והן כתוצאה מחוסר שיתוף פעולה מצד הקהילה. אתם יכולים להיות בטוחים שאם יהיה משהו ייחודי שאפשר יהיה לעשות עם פיירפוקס בשילוב של לינוקס, ויהיה גם מי שיעזרו במימוש שלו - הוא ייכנס לדפדפן מהר מאד. הבעיה היא עושר הממשקים והתכונות בלינוקס שמקשות על מציאת האפיק האופטימלי להשקעה.

קודם כל, אני לא קהל שבוי, אני יכול להשתמש באופרה או במשהו מבוסס Webkit כלשהו.
אני תמיד מגיב בתור אורח, כי ההתייחסות של הקהילה אלי העליבה אותי מאוד, וכשהייתי מתחיל בלינוקס חשבתי שאני יודע ולא ידעתי (אבל זה השתנה) - ומאז כל פעם שהשתמשתי בכינוי שלי כאן הקניטו אותי וכו' (כמו שעכשיו עושים לqueency). נכון שאיבדתי את היכולת לערוך הודעות, אבל הרווחתי מעט אנונימיות כך שאם אני אטעה לא תוכלו לדעת עם מי לשייך את הטעות (אנשים כאן לא סלחניים לטעויות).
דרך להבחין איזו הודעה היא שלי: אני תמיד כותב תגובות ארוכות, שחצי מהם רלוונטיות רק באופן עקיף לנושא, וזה פשוט דברים שעלו לי בראש וחשבתי שאני רוצה להגיד.

עכשיו בקשר לרעיון שלי על מנהל החבילות:
אפשר להוסיף בAPI לתוספים (Plugins) משהו שיאפשר יצירת פלאגין שיאפשר להחליט על ההתנהגות של חלון חיפוש התוספים ("חסר לך תוסף לקידוד מדיה זה" או משהו כזה, זה הנוסח של החלון) - התוסף יוכל לקבל את הMimetype של הקובץ המדובר, ואז להחליט מה לעשות איתו (בפדורה יש חיפוש של איזו חבילה פותחת איזה קובץ מדיה, אז לגרום לזה להתמשק עם FF לא יהיה קשה). אפשר גם (אבל יותר מסובך) שהוא יציג את הדיאלוגים שלו בתוך החלון של FF ולא בחלון נפרד.
זה מהצד של מוזילה. אחרי שAPI יהיה קיים, יבואו המפתחים של מנהלי החבילות ויכתבו תוסף שמשתמש בAPI הזה, ואז שירות התקנת התוספים האוטומטית יעבוד גם בלינוקס.
בנוסף, מנהל החבילות יכול להחליט להציג למשתמש כמה חבילות ושיבחר את החבילה הנראית בעינו - במידה ויש יותר מתוסף אחד שמבצע את זה. השינויים מהצד של מנהל החבילות וההפצה יהיו קצת יותר גדולים, אבל הכל אפשרי.

ואני לא אומר שמוזילה צריכים לשים אותנו בעדיפות ראשונה. מה פתאום! עדיפות שנייה או שלישית זה גם טוב. אבל ליהיות בעדיפות אחרונה, אחרי חלונות, וMAC, וטלפונים סלולריים - זה די מעליב, בהתחשב בזה שפיירפוקס שולט כרגע בשוק הדפדפנים ללינוקס. לפחות שיעשו תמיכה בTraceMonkey ל64bit.
הנימוק שלהם לפי מה שמצאתי בWIKI של מוזילה הוא שGCC מייצר קוד פחות יעיל מהקומפיילר של Windows. מישהו מהגאונים שם חשב לדווח על זה כבאג בGCC? הם לא יכולים להצביע על בעיות ספציפיות כנראה.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 11/11/2009 - 21:46
נושא ההודעה:

תומר :
TAsn :
הצלחתי לקלוט אתמול ברכבת בזווית העין מישהו מעיין בכתבה הזו, ולכן ידעתי להגיד שבגירסה המודפסת היה לוגו בגודל של רבע דף (אני די בטוח שהיה הלוגו הישן, כי הם לא מספיק מתקדמים בשביל להבין שהם אמורים להחליף את התמונה במאגר התמונות שלהם). כפי שנאמר לי מהכותבים (בטוויטר. אני יותר מידי משחק עם טוויטר לאחרונה), כל התוכן הועלה מהמהדורה המודפסת לאתר, כך שנשאר רק נושא העימוד והעיצוב ששונים בין המהדורה המודפסת למהדורה המקוונת.

נכון, וזה בדיוק כל ההבדל. שתי הכתבות שקושרו אליהם בלינקי הקטנים למעלה בגרסה המכוונת קיבלו מקום נכבד בעמוד עם כותרות מודגשות וגדולות.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/11/2009 - 00:40
נושא ההודעה:

נו טוב, קווינסי הוא לא בדיוק הבננה הכי צהובה באשכול.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/11/2009 - 13:25
נושא ההודעה:

Anonymous :

אמר השפן Rolling Eyes

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/11/2009 - 16:11
נושא ההודעה:

Anonymous :
Anonymous :

אמר השפן Rolling Eyes

נו רואים בידיוק לזה התכוונתי - היחס של הקהילה לטעויות ולנובים פשוט נורא. עד שאני לא יהיה גורו-לינוקס לא כדאי לי להזדהות בשם. אני מכיר את עצמי, מתישהו אני אעשה טעות או אגיד שאובונטו נוראית - ואז כל הקהילה יתיחסו לכל הודעה שכתבתי בזלזול ובשנאה וכו'.

-האנונימי עם התגובות הארוכות

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 12/11/2009 - 18:02
נושא ההודעה:

אנונימי עם תגובות ארוכות - קצת גלשנו מנושא הדיון המקורי, אבל אני לא חושב שצריך להתייחס לטרולים שמסתובבים פה מתוך מטרה להפריע. אולי אפילו כדאי להרחיק אותם מהאתר.

אני הייתי ממליץ להחזיק חשבון מזוהה, אפילו אם זה אומר שתחזיק שני חשבונות באתר - אחד בשביל שאלות "חכמות" וחשבון שני בשביל שאלות שאתה לא רוצה שיקשרו אליך.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. TAsn
  2. אורח