ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
ברנשלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 25/02/2002 · הודעות: 724 ·

הודעה פורסם: 10/12/2008 - 13:01
נושא ההודעה: וסתם חישוב הסתברותי ...

וסתם חישוב הסתברותי ...
לצורך שמירה הנתונים על שבב, תמונת טביעת האצבע (אחרי המרה מתמונה רסטרית לוקטורית) מומרת למחרוזת באורך מסויים (לצורך הנושא - נניח באורך 128 תוים). הוכח שיש סבירות מסויימת לזהוי שגוי (שתי טביעות אצבעות שאפילו אינן דומות, מקבלות hash זהה).

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 10/12/2008 - 13:23
נושא ההודעה:

יש משהו יותר חמור בהודעה שלפני ההודעה שלך ...
"נוער מרצ" ????
יש נוער במרצ או שה"נוער" שם הוא בגיל 45 ומעלה ? ..
אני הייתי בטוח שבמרצ נשארו רק הזקנים ..

אבל לכו תדעו .. אולי בני 45 מוגדרים שם "נוער" .. בני 65 מוגדרים כ"צעירים" .. וכן הלאה ..
(לפי הקנה מידה הזה אני אגב עדיין "עובר" ) .

[וזאת היתה ירידה על מר"צ....]
- דורון

חזרה לתוכן הדיון
ZooZלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 21/11/2004 · הודעות: 1209 ·

הודעה פורסם: 10/12/2008 - 17:01
נושא ההודעה:

Anonymous :
לכל המתנגדים לחוק: נוער מרצ מארגן הפגנה נגד החוק, היום בשעה 16:30 מול קריית הממשלה בתל-אביב (בצומת של עזריאלי, אבל בצד השני שלה).

http://www.noarmeretz.org.il/?p=213

דרך מספר אחת לגרום להמון אנשים להגיע להפגנה שאתה מארגן:
הודע על קיום ההפגנה 3:57 שעות בדיוק לפני שהיא מתחילה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 10/12/2008 - 19:22
נושא ההודעה:

א. לא אירגנתי את ההפגנה, ואני לא יודע מתי נוער מרצ התחיל לארגן אותה.
ב. לי עצמי נודע עליה רק כמה דקות לפני שפרסמתי את ההודעה.
ג. להניח אוטומטית שאנשים הם אידיוטים זו לא גישה מוצלחת לחיים. לדעתי.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 10/12/2008 - 20:17
נושא ההודעה:

אם נוער שרצ מתנגד לחוק אז שכנעתם אותי אני בעד החוק

חזרה לתוכן הדיון
אשאורח · ·

הודעה פורסם: 10/12/2008 - 23:05
נושא ההודעה: Re: וסתם חישוב הסתברותי ...

ברנש :
וסתם חישוב הסתברותי ...
לצורך שמירה הנתונים על שבב, תמונת טביעת האצבע (אחרי המרה מתמונה רסטרית לוקטורית) מומרת למחרוזת באורך מסויים (לצורך הנושא - נניח באורך 128 תוים). הוכח שיש סבירות מסויימת לזהוי שגוי (שתי טביעות אצבעות שאפילו אינן דומות, מקבלות hash זהה).

הסיכוי לזה מספיק קטן כדיי לא להיות בעיה גדולה

חזרה לתוכן הדיון
זזו לא מחובראורח · ·

הודעה פורסם: 11/12/2008 - 07:29
נושא ההודעה:

סליחה, חוזר בי, מתנצל, הנחתי שאתה מהמארגנים.

חזרה לתוכן הדיון
ברנשלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 25/02/2002 · הודעות: 724 ·

הודעה פורסם: 11/12/2008 - 07:57
נושא ההודעה: Re: וסתם חישוב הסתברותי ...

אש :
ברנש :
וסתם חישוב הסתברותי ...

הסיכוי לזה מספיק קטן כדיי לא להיות בעיה גדולה

לא הייתי בונה על מה שאמרת. מתוך הכרות מסויימת עם האלגוריתם ועם מגבלות הזכרון של חלק מהשבבים הללו, אחדים מהם שומרים HASH של 8 בתים ... וזה לא בדיוק HASH כמו MD5, מפני שהמערכת ממירה קודם את הגרפיקה לווקטורים, ואז יוצרת חישוב חלקי שגם מתמונה לא מדוייקת אפשר לקבל מספר מקורב - כך שמספר המצבים התחילתיים קטן מכפי שאתה חושב, הHASH אינו "אקראי" - ודמיון חשבוני לא תמיד מתבטא בדמיון פיזי.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/12/2008 - 09:16
נושא ההודעה:

הנה .. עכשיו גם אני "אכלתי אותה"

מבקשים ממני לחדש רשיון נהיגה .. וזאת לאחר שפורסם שמשרד התחבורה כבר שנתיים משתמש בצילומים שמאפשרים הוצאת מידע ביומטרי (בלי שיהיה כלל חוק בנושא) .
כתבתי על זה בבלוג שלי .
אמנם זה לא תעודת זהות ביומטרית - אלא רשיון שיש בו צילום המאפשר הוצאת מידע ביומטרי ..

[url]
http://ofek.biz/blog/archives/563
[/url]

-דורון

חזרה לתוכן הדיון
אשאורח · ·

הודעה פורסם: 11/12/2008 - 22:51
נושא ההודעה:

אין דרך להבטיח ש 2 האשים לא יצאו דומים אחד לשני. לכן עלינו לקבוע סף של סיכוי לטעות שאנחנו נחשיב לנורמלי ולא נהיה מוטרדים ממנו

עדיף לפתור את המקרים בהם תהיה אם זה בעיה בצורה פרטנית ולא לנסות לחוקק חוקים כלליים שלא ברור לאן יילכו או לחשוב שהזיהוי הביומטרי הוא מהימן ומדוייק

דורון - למה הכוונה ? רזולוציה גבוהה ממש של הצילום ?

חזרה לתוכן הדיון
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8370 ·

הודעה פורסם: 18/07/2009 - 20:36
נושא ההודעה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3748374,00.html

ynet: השר איתן: "לעצור את המאגר הביומטרי"

"גם אם מחליטים לעשות צעד תקדימי כזה, ולהקים מאגר ביומטרי של כלל אזרחי המדינה, שאינו מקובל ברובן המכריע של המדינות הדמוקרטיות, אי אפשר לעשות כן בחקיקה חפוזה, המחוררת את זכויות האזרח כגבינה שוויצרית"

חזרה לתוכן הדיון
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8370 ·

הודעה פורסם: 19/07/2009 - 22:38
נושא ההודעה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3748338,00.html

אושרו סעיפים נוספים בחוק הביומטרי

הפרקים הראשונים בחוק המאגר הביומטרי אושרו לקריאה שניה ושלישית. מבקרי החוק טוענים כי לא היה להם מספיק זמן ללמוד את השינויים בנוסחים. בין השינויים: מאגר תמונות באיכות מופחתת, מתן אישור לעובדי חברות פרטיות ליטול אמצעי זיהוי

וועדת משותפת למדע ולפנים בכנסת אישרה היום (א') סעיפים נוספים בהצעת החוק הכללת אמצעי זיהוי ביומטריים במסמכי זיהוי ובמאגר מידע (החוק הביומטרי). יושב ראש הוועדה, מאיר שטרית, ניהל את הדיון, והיה חבר הכנסת היחיד שנכח בו לכל אורכו, בנוסף לנציגי משרד הממשלה ומומחים חיצוניים שבאו להשמיע את עמדתם.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3748634,00.html

הצעת פשרה לביומטרי בוועדת שרים: שני מאגרים

על פי הצעת פשרה שהועלתה בישיבה, יוקמו שני מאגרים מופרדים ובשלב ראשון לא יעשה בהם שום שימוש. במשרד הפנים תוצב רשימה מקודדת של שמות האזרחים ובמשרד המשפטים יוצב מאגר של נתונים ביומטריים מקודדים - ללא ציון שם ופרטים אישיים כך שאם ידלוף אחד משני המאגרים לא יגרם שום נזק. הכללים לקישור בין המאגרים יקבעו בהמשך, אם בכלל.

אך, איפה אפרים קישון עם 'פארטאצ'יה' שלו כשצריך אותו?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 19/07/2009 - 22:57
נושא ההודעה:

מה זה טוענים ...
ב 10 היה אמור להתחיל הדיון (ואכן הוא החל ) .. ב 9:45 , שמו לנו ניירות על השולחנות, כשעיינו בהם , ראינו שינויים רבים ומהותיים בהצעת החוק .
בעצם, לא ראינו אותם לפני הישיבה, ואלו שינויים , שהוכנסו בשבוע האחרון , במענה לחלק מהדברים שאמרנו .
אבל - לא היה לנו את הזמן , לקרוא אותם , הבין מה השינויים הללו גורמים , חלקם גרמו לשינויים מהותים בין סעיפים שונים בחוק , וחלקם משפיעים , או מתייחסים בצורה כזו או אחרת לחוקים אחרים ...

מדובר בחוברת שיש בה 15 עמודים לערך , ואי אפשר לקרוא אותה על רגל אחת .. על כל שינוי שכזה יש סייגים , יש השלכות - וכמו שאמרתי, לנו לא ניתן הזמן ללמוד אותם .

- דורון

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 19/07/2009 - 23:01
נושא ההודעה:

בקשר ל"הצעת הפשרה" .. אינני יודע עם מי התפשרו כאן , כי זה לא בדיוק סחר מכר שעושים על הציבור ...

צריכות להישאל השאלות:
1. אם מקימים מאגרים ובשלב ראשון לא משתמשים בהם - למה להקים אותם מלכתחילה ? כדי שהם ידלפו ? למה לא לוותר על ההקמה שלהם , ואם יחליטו בעתיד שצריך אותם , אז יבנו אותם ..

2. מה זאת אומרת הכללים לקישור בין המאגרים ייקבעו בהמשך ? - כרגע הצעת החוק מתירה לגופים שונים , להצואי שאילתות למאגרים אלו .. כלומר יש סתירה בין מה שהצעת החוק מגדירה לבין ה"כללים יקבעו בהמשך" .. מה יקרה עד שהם יקבעו ? האם כמו שיש בהצעת החוק ניתן יהיה לגשת למידע ? ואם כן , האם לא קובעים כאן משהו שאחר כך הוא ייקבע כסטנדרט ?

- דורון

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 19/07/2009 - 23:41
נושא ההודעה:

דורון, אני שמח שהקפצת את הפתיל כי דווקא רציתי לשאול שאלה מקניטה.

אם הצטלמתי כבר בתמונה לרשיון הנהיגה (כזו לזיהוי ביומטרי)
ואם באיזה לילה הזוי אחד בשדה התעופה "קיצרתי תור" דרך המכונה הקוראת טביעות כף יד.
ואם במקום העבודה שלי יש תמונה בגודל פוסטר.
ואם החבר המובטל שלי "מחתים" בטביעת אצבע ...
ואני לא יודע מה יש לי בכרטיס המגנטי בעבודה שפותח חלק מהדלתות ...

אתה לא חושב שקצת מאוחר מידי ?
(אני באמת שואל. יש בי תחושה שאנחנו מתוייגים ומתועדים כבר מזמן)

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 19/07/2009 - 23:53
נושא ההודעה:

Anonymous :
דורון, אני שמח שהקפצת את הפתיל כי דווקא רציתי לשאול שאלה מקניטה.

אם הצטלמתי כבר בתמונה לרשיון הנהיגה (כזו לזיהוי ביומטרי)
ואם באיזה לילה הזוי אחד בשדה התעופה "קיצרתי תור" דרך המכונה הקוראת טביעות כף יד.
ואם במקום העבודה שלי יש תמונה בגודל פוסטר.
ואם החבר המובטל שלי "מחתים" בטביעת אצבע ...
ואני לא יודע מה יש לי בכרטיס המגנטי בעבודה שפותח חלק מהדלתות ...

אתה לא חושב שקצת מאוחר מידי ?
(אני באמת שואל. יש בי תחושה שאנחנו מתוייגים ומתועדים כבר מזמן)

זהו .. שאולי לא כל הסוסים מחוץ לארווה ..
אני אישית (ושוחחתי עם מספר נציגים של מספר משרדים ממשלתיים בנושא , חלקם משרדים די רגישים) , סבור שעדיין לא מאוחר לחלוטין .
אם בהצעת החוק הזו ייכנס איסור על החזקת מאגרים ביומטריים , שלא בפיקוח של הרשות הביומטרית (פיקוח ואכיפה של אבטחה וכו') - הרי שמרבית המאגרים הביומטריים הופכים ללא חוקיים ויש להשמיד או לעצור אותם .

חלק מהמאגרים שציינת הם וולנטריים - וחלק לא .. אבל צריך לצעור את כל המחדל הביומטרי , לפני שיהיה מאוחר מידי - ואז לעשות בביומטריה שימוש מושכל (כלומר יכול להיות שיחליטו אז על כן להקים מאגר ביומטרי , אבל כזה שיהיה תחת מגבלות, ותחת שיטה שלא תזיק בסופו של דבר לאזרחים) .

לעיניין הדוגמאות הספציפיות - מאגר משרד התחבורה כבר הוגדר כבעייתי , יכול להיות שיש שם בעיה שמצדיקה בג"ץ ..
מאגר רשות שדות התעופה - הוא וולנטרי , אבל מכוון שהרשות היא גוף ממשלתי , לא ברור מתוקף איזה תקנות הוא פעול .
לגביי הפוסטר - אתה כמובן יכול לעשות מה שאתה רוצה .. אבל אני התחלתי לדאוג שלא יסתובבו תמונות באיכות יותר מידי טובה שלי .
ולגביי מקום העבודה, ככל הידוע לי גם האגודה לזכויות האזרח , וגם עו"ד יונתן קלינגר, מטפלים / מייצגים מספר אנשים או קבוצות אנשים , שלא מוכנים שבמקום העבודה שלהם יהיה זיהוי ביומטרי .
לגבי החבר המובטל שלך - עוד מאגר בעייתי , הוא לא עבר חקיקה כנדרש .

אני אישית הייתי מציע לך להוציא מייל או מכתב לאגודה לזכויות האזרח , יכול להיות שבחלק מהדברים עוד אפשר לטפל ..
אבל בכל מקרה , מה שקורה כרגע הוא , לדעתי, ברדק וחוסר אחריות של כל הגופים המטפלים בכך , אני כן שמחתי לשמוע שיש גם בקרב משרדי הממשלה שחושבים כמוני ואפילו הגדירו את הדברים כ"מחדל" .

- דורון

חזרה לתוכן הדיון
mlלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 19/07/2003 · הודעות: 299 · מיקום: Police room 619

הודעה פורסם: 20/07/2009 - 17:32
נושא ההודעה: נשלח לח"כ מיקי איתן באמצעות אתר האינטרנט שלו

כבוד השר,

אני עוקב בחרדה רבה אחרי הליך החקיקה "המזורז" בכל מה שקשור למאגר המידע הביומטרי.
אין לי ספק שנצטרך ,כמדינה, להצטרף לחברת העמים המתוקנים ולהנהיג תעודות זהוי ביומטריות אבל...ובאותב מידה אין לי ספק שאין כל צורך במאגר המידע הזה ודי בתעודות גופן.

עם כל הכבוד מדינת ישראל התרשלה להוכיח כי ביכולתה לתת מענה ראוי לפרטי האישיים. מאגר המידע הזה (ואני מכוון למאגר המידע של משרד הפנים ובו רשומות פרטי כל אזרחי ישראל) דולף דלף ומן הסתם ימשיך לדלוף כי איש איננו עושה מעשה למנוע את זה. הטיפול בדלף מידע זה הוא רשלני, קל דעת ואין לו מקום במדינה מתוקנת, שלא לומר דמוקראטית. זוהי טמינת הראש בחול כמעשה היענה.

רבים וטובים ממני הביעו שאט נפש ושאלות וסימני קריאה לגבי נחיצות השלטון המרכזי בהחזקת מאגר מידע כה רגיש. אינני רואה כל סיבה שיהיה מאגר מידע כזה ובוודאי שלא בידי מדינת ישראל שמתרשלת להגן על המידע הנוכחי שיש בידה על אזרחיה.

ובעוד הכנסת דנה ביצירת מאגר מידע ביומטרי, אי אילו גופים במדינה (כמו משרד התחבורה למשל) כבר אוחזים במידע ביומטרי על חלק מאזרחי המדינה, בלא בסיס חוקי, בלא כללים לשמירת המידע, בלא הגדרה של בעלי גישה חוקית אליו ולמי מותר ולמי אסור ומה מותר ומה אסור. והי ההתגלמות של אובדן דמוקראטיה - בדרכים דמוקראטיות, שיטה שהוכיחה את עצמה כהרת אסון.

האופן שבו מתנהל דיון הנוגע לזכויות הפרט, צינעת הפרט וההגנה על אלו הוא שערוריתי ,בלשון המעטה, ורשלני עד כדי לא דמוקראטי בעליל.

ראיתי שבדיוני הועדה הוסרו כמה סעיפים שלטעמי הדיפו ריח של מדינה שאיננה דמוקראטית , כמו למשל: ביטול העונש על סירוב במסירת המידע הביומטרי בפני רשות. אך אין די בכך - אין צורך במאגר עצמו.

באופן אישי: לכשיתקבל החוק (ומן הסתם הוא יתקבל פשוט כי ח"כ שיטרית יכול ונזכיר משמעת קוהליציונית ונזכיר שבהצבעה בקריאה ראשונה החוק הזה התקבל ברוב של 18 ח"כ כנגד 1 כשבמליאה היו נוכחים רק 19 ח"כ) אני אעשה כל אשר לעיל ידי שלא למסור את פרטי הביומטריים בפני הרשות כולל אשקול ויתור על אזרחותי הישראלית.

אני מצפה ממך ,כמי שממונה על הקשר עם הציבור, וכמי שמעורה בעינינים טכנולוגיים, לפעול כדי שחוק כה רגיש וכה בעייתי מבחינת סדרי שלטון ודמוקרטיה לא יתקבל כלאחר יד ,רק כי אפשר, וההליך עצמו יהיה שווה ערך לנושא שבו דנים היינו - זכויות הפרט , היינו הליך שנדרש עבורו רוב מיוחד בחקיקיה מיוחדת ללא משמעת סיעתית ועם - ועם ביקורת ציבורית שאיננה בבחינת הכלבים נובחים והשיירה עוברת.

בחוק מאגר המידע הביומטרי אני ,כאזרח המדינה, רואה הפרה גסה של זכויות הפרט שלי. אני ,כאזרח, רואה בכך התערבות שלא כדין ושלא לצורך של השלטון בחיי הפרט שלי ואינני סומך ,כקליפת השום, על השלטון שידע לשמור על המידע האישי והפרטי שלא, כפי שהוא נוהג , כיום.

אם תרצה, אשמח לפרט באוזניך את טיעוני - אולי ימצאו דרכם ממך לועדת הכנסת, אם כי בריצת האמוק לשם יד על פרטיהם של אזרחי המדינה - אין עוצר.

שלך בברכה
מנחם (אזרח)

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 20/07/2009 - 17:50
נושא ההודעה:

"nitpick" קטן לגבי תהליך קבלת הצעת החוק הנ"ל:
א) מאיר שטרית (קדימה) הוא חבר באופוזיציה, לא בקואליציה. החוק ממשיך כחלק מההמשכיות, אבל אני לא בטוח שהוא כרגע במעמד של חוק של הממשלה, ולכן אני לא בטוח שיש כאן עניין של משמעת קואליציונית.
ב) המשמעות של מעבר של חוק בקריאה הראשונה הוא: "זה לא מופרך לחלוטין שיהיה חוק כזה (במקרה הזה: תעודה ביומטרית בכלל, לא המאגר), בואו נעביר את זה לוועדה שם ינסחו את זה כחוק ואז או שנאשר או שלא"
קריאה ראשונה הוא בדר"כ תהליך ביורוקרטי (גם קריאה שלישית היא כזאת), קריאה שניה היא זאת שמדברת על הבשר האמיתי של החוק ונכנסת לתוך הסעיפים הקטנים.

זה לא אומר שהצעת החוק לא תעבור גם בקריאה שניה ושלישית ברוב מגוחך של 19:1, אני מקווה שההד התקשורתי שהחוק מתחיל לתפוס, לפחות ימלא את המליאה ביותר חברי כנסת.

חזרה לתוכן הדיון
mlלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 19/07/2003 · הודעות: 299 · מיקום: Police room 619

הודעה פורסם: 21/07/2009 - 21:38
נושא ההודעה: לקרוא ולא להאמין

תראו --> כאן http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3749979,00.html אין חוק כה חשוב וכה רציני מתקבל כלאחר יד ובהחלטה של פה אחד (תרתי משמע). דמוקראטיה הא????

מנחם

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/07/2009 - 23:01
נושא ההודעה:

לפני כמה דקות חזרתי הביתה אחרי יום מתיש .. (ימים מתישים)

ראיתי את זה :
http://nobio4us.freehostia.com/

אני לא יודע אם זו דרך אגרסיבית במקצת .. אבל אני אשאיר למי שעומדים מאחורי זה להחליט ..
מה שכן , אני מקווה שהם לא יסתבכו בצורה כזו או אחרת ..

- דורון

חזרה לתוכן הדיון
רם-אוןאורח · ·

הודעה פורסם: 21/07/2009 - 23:44
נושא ההודעה: אני נגד לפרסם פרטים של ילדים.

מספיק שהם צריכים לסבול פוליטיקאי בבית. סה"כ רחמים.

אם כי גם הפרטים שלי ושל המשפחה שלי שם. והם התרשלו לשמור עליהם.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/07/2009 - 03:05
נושא ההודעה:

הי דורון,

הקישור שנתת איננו עובד מקבלים :"You don't have permission to access / on this server." זה קשור למהות?

ממה שקראתי בעיתונות החוק הזה הולך לעבור בכנסת ובריצת עמוק בלי בעיות. רק היום ההצבעה בועדה (לפי העיתונות) הייתה פה אחד והפה הוא של שיטרית. כמה עלוב ומגעיל עד שאט נפש.

בעוד מחוקק אחד מחוקק והשני עןשה תסתכל --> כאן http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3749960,00.html. צר לי אבל לפי מה שאני יודע ממדעי המדינה (וזה לא הרבה) ריבוי רשויות ורבוי הסמכות ומוסמכים מערער את הדמוקרטיה - לפחות את הקצת שנאר לנו ממנה. ובכלל אין פה אחד של הממשל (פיו של יור" הועדה שיטרית) ופה אחר של הממשל (מ"י שמסמיכה רשות רגולטורית לבצע חקירות פלליות) לא שומע פה אחר.... נו. חומר למחשבה (אם עוד מותר לעשות את זה).

ואם לא די בזב, תסתכלו --> כאן http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3749816,00.html. מי שמדליף את הפרטים החסויים של כל אזרחי המדינה (ומי שיאחז בפרטים הביטמטריים -כך או אחרת- אפילו לא טורח להגיע לכנסת ולתת דין וחשבון. ובמורד הכתבה, כשמתבקש שר הפנים (=Minister of faces) לעצור ולהתייחס לעניין בהיבט של חוק הביומטריה הוא נעלם מהמליאה ולא מוסיף דבר. וכל זה ,למי שכרגע מתעורר וקורא, כל זה קורא אצלנו בדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון.

קריאת חובה: http://idkn.wordpress.com/2009/07/17/%d7%a8%d7%92%d7%a2-%d7%9c%d7%a4%d7%a0%d7%99/

זה קרוב יותר מאשר רחוק.

מנחם

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/07/2009 - 03:08
נושא ההודעה:

הי דורון,

הקישור שנתת איננו עובד מקבלים :"You don't have permission to access / on this server." זה קשור למהות?

ממה שקראתי בעיתונות החוק הזה הולך לעבור בכנסת ובריצת עמוק בלי בעיות. רק היום ההצבעה בועדה (לפי העיתונות) הייתה פה אחד והפה הוא של שיטרית. כמה עלוב ומגעיל עד שאט נפש.

בעוד מחוקק אחד מחוקק והשני עושה כבתוך שלו, תסתכל --> כאן http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3749960,00.html. צר לי אבל לפי מה שאני יודע ממדעי המדינה (וזה לא הרבה) ריבוי רשויות ורבוי הסמכות ומוסמכים מערער את הדמוקרטיה - לפחות את הקצת שנאר לנו ממנה. ובכלל איך זה שפה אחד של הממשל (פיו של יור" הועדה שיטרית) ופה אחר של הממשל (מ"י שמסמיכה רשות רגולטורית לבצע חקירות פלליות) לא שומעים זה את זה .... נו טוב. חומר למחשבה (אם עוד מותר לעשות את זה).

ואם לא די בזה, תסתכלו --> כאן http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3749816,00.html. מי שמדליף את הפרטים החסויים של כל אזרחי המדינה (ומי שיאחז בפרטים הביומטריים -כך או אחרת- אפילו לא טורח להגיע לכנסת ולתת דין וחשבון. ובמורד הכתבה, כשמתבקש שר הפנים (=Minister of faces) לעצור ולהתייחס לעניין בהיבט של חוק הביומטריה הוא נעלם מהמליאה ולא מוסיף דבר. וכל זה ,למי שכרגע מתעורר וקורא, כל זה קורא אצלנו בדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון.

קריאת חובה: http://idkn.wordpress.com/2009/07/17/%d7%a8%d7%92%d7%a2-%d7%9c%d7%a4%d7%a0%d7%99/

זה קרוב יותר מאשר רחוק.

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

מנחם

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/07/2009 - 03:14
נושא ההודעה:

ההודעה מעלי היא שלי - שכחתי להזין סיסמא Sad

תגובת השר לקשר עם האזרח על הפנייה שלי אליו (שצוטטה פה ותודה על התיקונים),
להלן:

"[…] להמיט עלינו את חוק המאגר הביומטרי שהוא, לדברי ח"כ מיקי איתן, מסוכן יותר מאסון צ'רנוביל. קישור לחלק מההסברים […]"

וכמובן קישור להודעה של מר איתן בקפה דהמרקר.

שכל אחד מכם יעשה עם זה מה שהוא רוצה, אני לא מרגיש שיש "קשר לאזרח" מנחם.

מנחם.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/07/2009 - 03:40
נושא ההודעה:

אני היחיד שמקבל את השגיאות האלו ?
קוד:

Access Denied
You don't have permission to access "http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3749816,00.html." on this server.

Reference #18.1d7145cb.1248222900.11a04f1

קוד:

Access Denied
You don't have permission to access "http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3749960,00.html." on this server.

Reference #18.1d7145cb.1248222897.119c422

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/07/2009 - 04:50
נושא ההודעה:

נמצאה הבעיה, הקישורים לווינט לא עובדים בגלל שיש נקודה בסוף הכתובת Laughing

חזרה לתוכן הדיון
רם-אוןאורח · ·

הודעה פורסם: 22/07/2009 - 09:55
נושא ההודעה: למכירה 40 מליון זהויות במצב טוב.

http://it.slashdot.org/story/09/07/21/2119205/40-Million-Identities-Up-For-Sale-On-the-Web

וכמובן, תרומות יתקבלו בברכה:
http://wiki.hamakor.org.il/index.php/%D7%97%D7%95%D7%A7_%D7%94%D7%9E%D7%90%D7%92%D7%A8_%D7%94%D7%91%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%98%D7%A8%D7%99

חזרה לתוכן הדיון
guestאורח · ·

הודעה פורסם: 22/07/2009 - 10:29
נושא ההודעה:

Today wednesday between 10-12 there will be discussion about the biometric database at the program of yaron dekel at reshet bet.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/07/2009 - 13:39
נושא ההודעה:

יסלחו לי המנהלים על הקשר הקלוש (אבל אני מאמין שקיים)
אבל החוק הביומטרי הוא לא השערוריה היחידה שמתרחשת היום.

חוק הפרטת קרקעות המדינה הוא רעה חולה לא פחות
http://www.green.org.il/beta/index.php?option=com_content&task=view&id=1679&Itemid=1

חזרה לתוכן הדיון
worried-personאורח · ·

הודעה פורסם: 22/07/2009 - 16:11
נושא ההודעה: how to fake face recognition

Hi Doron and all those that go to the kneset meetings

Here is another video film that you can demonstrate in the kneset how easily face recognition can be faked. In this case it's for authentication to enter a laptop without password. It will be much worse in case of biometric db where they take photos of the face.

http://security.bkis.vn/Proof-of-concept/Face_Recognition/FaceRecognitionBypassing_DemoVideo.wmv

and the full article about it can be found here
http://security.bkis.vn/?p=292

Go ahead and show it to them. I wish you all the luck.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. 1101001
  3. MaximB