ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
Daedalusלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 16/04/2004 · הודעות: 141 · מיקום: מרכז

הודעה פורסם: 15/08/2004 - 20:45
נושא ההודעה: צריך עזרה בסגירת ובתיקון שירותים פועלים במערכת שלי

ערב טוב

בעצת משתמשי הפורם ( בדיון די ישן ) אני בודק את המערכת שלי כדי לבדוק את האבטחה של המערכת שלי וככה ללמוד יותר על אבטחת המערכת .
נכנסתי לאתר - https://grc.com/x/ne.dll?bh0bkyd2 ושם הרצתי את הבדיקה Common Ports ובבדיקה קיבלתי את התוצאות ההבאות -

Solicited TCP Packets: RECEIVED (FAILED) — As detailed in the port report below, one or more of your system's ports actively responded to our deliberate attempts to establish a connection. It is generally possible to increase your system's security by hiding it from the probes of potentially hostile hackers. Please see the details presented by the specific port links below, as well as the various resources on this site, and in our extremely helpful and active user community.

Ping Reply: RECEIVED (FAILED) — Your system REPLIED to our Ping (ICMP Echo) requests, making it visible on the Internet. Most personal firewalls can be configured to block, drop, and ignore such ping requests in order to better hide systems from hackers. This is highly recommended since "Ping" is among the oldest and most common methods used to locate systems prior to further exploitation.

איך אני יכול להגביל את שליחת הפינגים כדי שהשירות יהיה בטוח ולא פרוץ כמו עכשיו ?

הפורטים שנמצאו פתוחים אצלי הם :
SSH - איך אני יכול להגביל את הפורט הזה או בכלל לסגור אותו אם אני לא משתמש בו ?
זה הפורט שנמצא פתוח חוץ ממנו 4 אחרים קיבלו תוצאה Stealth שזה מצוין וכל השאר שנבדקו קיבלו Closed כלומר הם הגיבו למחשב שעשה את הבדיקה ואמרו לו שהשירות קיים אבל הוא סגור אפשר לעשות שהם לא יגיבו למחשב בכלל ? זה יעלה את האבטחה או שזה לא נחוץ ?

אני אשמח אם תעזרו לי ותענו על השאלות שלי Smile
- אסף

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
Daedalusלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 16/04/2004 · הודעות: 141 · מיקום: מרכז

הודעה פורסם: 17/08/2004 - 01:06
נושא ההודעה:

* הקפצה

אני מקווה שזה בסדר להקפיץ אחרי יום אחד
אני גם ינצל את ההודעה הזאת לעוד שאלה - מה הכוונה ב 128 ביט באבטחה ?
לדוגמא האתר הבא www.pandas.co.il ( בתחתית העמוד בצד שמאל ) רשום ''אבטחה 128 ביט"
מה זה אומר ?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. Daedalus