ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 02/01/2008 - 19:48
נושא ההודעה:

Shed :
גם כאן כוחות השוק ינצחו - מי שיתן מוצר טוב יותר - יהנה מיותר לקוחות.
כדי שזה יקרה הפוסט שלך צריך להגיע לכל בית בישראל,וגם אז. . . . . Sad
הצרכן הישראלי בעל מודעות צרכנית נמוכה מאד עד אפסית. אפילו פה בשירשור ניתן לראות זאת. . . . .

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
ypלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 21/08/2007 · הודעות: 826 · מיקום: ירושלים

הודעה פורסם: 02/01/2008 - 20:40
נושא ההודעה:

איך אפשר לבדוק אם פורט חסום או מוגבל?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
Shedלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 27/05/2007 · הודעות: 103 ·

הודעה פורסם: 02/01/2008 - 21:33
נושא ההודעה:

האורח השני :
בפעם המי יודע כמה :
לא מדובר פה על רוחב פס
מדובר על חסימת פורטים.

סתם קריאת כיוון למי שהיתברבר ...

חסימה/הגבלה של פורטים היא כלי של ספק השירות לבצע traffic shaping. וכל ספק בעולם עושה traffic shaping בצורה כזו או אחרת.

הסיבה בגללה צריך traffic shaping הוא כדי לחלק משאבים ברשת בצורה "חכמה" יותר. כלומר: אם יש אדם X שמוריד עכשיו באמיול וצורך רוחב פס כמו 100 אנשים אחרים שרק גולשים באינטרנט ולא מעבירים את אותה כמות מידע - הספק יעדיף לבצע תעדוף של התעבורה של אותם 100 מאשר של אותו משתף אימיול.

בצורה כזו ה-ISP יכול להחליט שכאשר אין מצוקת רוחב פס - הוא לא נוקט בשום פעולה. כאשר יש מצוקת רוחב פס הוא מחליט לתעדף קודם כל את שיחות ה-VoIP שלו, אח"כ תעבורת HTTP/HTTPS, שירותי FTP, ולהגביל תעבורת P2P.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
yair_infoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 30/11/2007 · הודעות: 27 ·

הודעה פורסם: 03/01/2008 - 18:28
נושא ההודעה: 012

מצטער להודיע לך אבל 012 אולי חוסמת פורטים ומודעת לזה אבל כפי שראיתי בשיחה הבן אדם ניסה לעזור ולתמוך אז זה השרות של 012 אבל חוץ מזה יש להם אחלה אחלה חברה ואני לא בקטע שלהגן על מישהו

נציגים ,שרות ומהירות ואמינות תאמין לי הם אמינים מנסיון אישי

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 03/01/2008 - 19:48
נושא ההודעה:

Shed, אולי יש היגיון בחסימת פורטים אבל הם צריכים להיות ישרים בנושא, נניח שמגבילים P2P, הקובץ ירד לעט או מהר או יגיע, אבל כשמדובר במשחקים או VOIP זה יכול לשבש הכל לגמרי, דברים פשוט מפסיקים לעבוד וכשמתקשרים לחברה הם לא מפסיקים להגיד שהבעיה אצלך במקום פשוט להגיד את האמת.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 06/01/2008 - 01:51
נושא ההודעה: 013 ובזק בינלאומי

ככה.. החודש עזבתי את ברק מאותן הסיבות שהזכיר כבר מישהו לפני. הם ביטלו את התיעדוף והאינטרנט החל לזחול.
עברתי לבזק בין לאומי בעקבות זה שכולם ממליצים עליהם בהתלהבות. מחר אני עוזב אותם.
כאחד שהיה החודש בשתי החברות האלה, צר לי להודיע, שתי החברות גרועות באותה מידה. אם לא הייתי מודע לזה שהחלפתי ספק, לא הייתי שם לב.
מהירות הורדה כמעט זהה ( אולי אולי אולי יותר מהירה טיפה בבזק בינלאומי).
פינגים לשרתים גרועים בטירוף, כאשר בשעות עומס בזק בינלאומי גרועים יותר במידה ניכרת.

תגובת תומך בזק בינלאומי בנוגע לאיטיות: "זה בגלל שאתה בישראל והשרתים בחו"ל, אין מה לעשות, אבל אם תצטרף לחבילת גיימר זה יהיה יותר טוב (פתאום יש מה לעשות??)".
אני אובד עצות....
לאן ללכת?
אותם שקרים בכל מקום.
האם ללכת על חבילת הגיימר? לכאורה מבטיח רק עוד 25 שקלים לחודש, למרות שזה מעצבן.

מישהו פה הזכיר את ארידור.. אני שומע את זה הרבה לאחרונה.. האם שווה לנסות שם? למי שיש נסיון שייתן נתונים.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 06/01/2008 - 02:30
נושא ההודעה:

Question
איזה נתונים ?

כיצד להשיגם ?

חזרה לתוכן הדיון
הוביטאורח · ·

הודעה פורסם: 06/01/2008 - 05:33
נושא ההודעה: ה"חוויות שלי עם הספקית הזו...

לאחר כחודש של גלישה סבירה משהו השתבש והתחלתי לגלוש בקצב שהזכיר לי מודם אנלוגי....בעקבות מספר שיחות עם ה"תמיכה" שלהם בנו לי את המשתמש מחדש.
זה עזר לתקופה קצרה שאחרייה שוב גלשתי כאילו אנלוגי.הפעם כבר יצרו לי שם משתמש חדש.

המעניין הוא שאת כתובת האימייל(החדשה) שלי לא נתתי לאף אחד ומעולם לא שלחתי ממנו ולו מייל אחד מצד שני הופתעתי לגלות מאות מכתבי דואר זבל בתיבה זו(מתוך סקרנות הגדרתי אותה אחרי כמה חודשים של חיבור).עכשיו נשאלת השאלה - אם יש שני גורמים שמכירים את הכתובת שלי כשגורם אחד הוא אני והגורם השני הוא הספק אז מי למען השם סוחר בכתובת שלי?
בפנייה שלי אל הספקית בעניין לא ממש ידעתי אם לצחוק או לבכות כי הפתרונות שהוצעו לי הן:אנטי ספאם ו...יש לאדוני אנטי וירוס?

ביום שנגמרה לי ההתחיבות (לשנה) יצרתי קשר עם הספקית ע"מ להתנתק.מאז עברו כמעט שלושה חודשים ולמרות שיש בידי מספר אסמכתא לניתוק אני עדיין מחובר ומחוייב בתשלום.הפנייה האחרונה שלי לקשרי לקוחות היתה עם בחור בשם תומר שאמר כי הם מאוד עסוקים ושאשאיר מספר טלפון אליו הם יחזרו...עברו מאז חמישה ימים (כולל שישישבת) ועדיין לא שמעתי מהם.

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 06/01/2008 - 11:06
נושא ההודעה:

הוביט: למען השלמות נזכיר רק שיש אפשרות שלישית: מישהו מנסה את כל כתובות הדואר האפשריות אצל ספק מסויים. נראה לי לא סביר למדי (יש שיטות יותר יעילות לקבל רשימות כתובות טובות) אולם כבר השתמשו בשיטות כאילו בעבר.

כמוכן:
ציטוט:

Shed, אולי יש היגיון בחסימת פורטים אבל הם צריכים להיות ישרים בנושא, נניח שמגבילים P2P, הקובץ ירד לעט או מהר או יגיע, אבל כשמדובר במשחקים או VOIP זה יכול לשבש הכל לגמרי, דברים פשוט מפסיקים לעבוד וכשמתקשרים לחברה הם לא מפסיקים להגיד שהבעיה אצלך במקום פשוט להגיד את האמת.

כאן דובר על כך שחסמו (חסמו? הגבילו?) הורדות והעלאות קבצים. בדיוק הדבר הכי פחות אינטראקטיבי ולכן המועמד המוצלח יותר להגבלות רוחב פס. אתה היית מעדיף שלא יהיה לך רוחב פס ליישומים יותר אינטראקטיביים?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 06/01/2008 - 14:34
נושא ההודעה:

צפריר :
הוביט: למען השלמות נזכיר רק שיש אפשרות שלישית: מישהו מנסה את כל כתובות הדואר האפשריות אצל ספק מסויים. נראה לי לא סביר למדי (יש שיטות יותר יעילות לקבל רשימות כתובות טובות) אולם כבר השתמשו בשיטות כאילו בעבר.

אם היה מדובר בכתובות בודדות ששלחו לי ג'אנק הייתי יכול (אולי) לאמץ את התאוריה שלך אולם יותר מדי כתובות הממ...לא בטוח שזה מה שנעשה.

היום הצלחתי סוף סוף לשוחח איתם שוב ולאחר כ40 דקות של המתנה וכו' נסגר כי אזוכה על החיובים שחויבתי מחודש אוקטובר ושאנותק.מעניין אם הפעם זה ייצא מהכח אל הפועל...

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 06/01/2008 - 19:40
נושא ההודעה: עדכון

בסוף הלכתי על חבילת גיימר בבזק בינלאומי ולא על ארידור.
נראה מה יהיה

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/01/2008 - 22:55
נושא ההודעה:

Shame on you
> החוצפה של ספקיות האינטרנט !!!

> ארה"ב: ספקית אינטרנט תיחקר בחשד להגבלת שיתוף קבצים !!!

Rolling Eyes

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. lior155
  2. אורח